Hurtownia jubilerska Gdańsk

 

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym salon jubilerski w Gdańsku? Lub może jesteś osobą, która prowadzi sklep internetowy, którego siedziba mieści się w Gdańsku lub jego okolicach? Jeśli tak, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jesteśmy hurtownią, działającą na rynku jubilerskim od przeszło 25 lat. W tym czasie udało nam się nabyć ogrom doświadczenia, nawiązać stałą i owocną współpracę ze sprawdzonymi dostawcami oraz obsłużyć tysiące Klientów. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do tego grona, serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Z uwagi na to, że niepełna gama produktów znajduje się w naszej hurtowni online, z ogromną przyjemnością przedstawimy Ci pełną ofertę podczas spotkania w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Nasz handlowiec z przyjemnością spotka się z Tobą i omówi wszelkie szczegóły współpracy.

 

Hurtownie jubilerskie w Gdańsku - zaopatrz swój punkt w modne, nowoczesne i klasyczne wyroby biżuteryjne

Zainteresowanie branżą jubilerską oraz śledzenie najnowszych trendów pozwala nam zapewnić Ci najwyższej jakości wyroby biżuteryjne będące obecnie na topie. Znajdziesz u nas produkty zarówno klasyczne, jak i te wpadające w nowoczesny design. Wieloletnie działanie na rynku jubilerskim sprawiło, że udało nam się nawiązać współpracę również z jubilerami spoza naszego kraju. Jednym z tych krajów są Włochy. Hurtownia jubilerska Gdańsk zapewnia Cię, że wszystkie produkty pochodzą ze sprawdzonego źródła. Wszystkie posiadają oznaczenie odpowiednią cechą probiorczą, co oznacza, że masz gwarancję tego, co kupujesz. To właśnie dlatego zaufały nam największe salony jubilerskie w Polsce. Nasza bogata oferta dotarła również do innych krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy pewni tego, co sprzedajemy i z ogromną przyjemnością będziemy wspierać Twój biznes w drodze na sam szczyt. Dlatego też możesz liczyć na naszą pomoc w kwestii wyboru odpowiedniej biżuterii do Twojego sklepu. Przemyślane zaopatrzenie często jest kluczem do sukcesu, dlatego służymy radą i doświadczeniem.

 

Hurtownia złota Gdańsk - co zyskujesz na współpracy z nami?

W naszej bogatej ofercie znajdziesz między innymi pierścionki, naszyjniki i zawieszki, spinki męskie, kolczyki oraz naszyjniki. Oferta zaspokoi potrzeby zarówno kobiet, mężczyzn, jak i dzieci (znajdziesz bowiem szeroką gamę kolczyków z motywami bajek). Pamiętaj, że pełny asortyment możesz poznać podczas spotkania z naszym handlowcem w Gdańsku. Wystarczy, że podasz miejsce i czas. Na spotkaniu dowiesz się również więcej na temat dodatkowych korzyści, jakie wynikają ze współpracy z nami. Oferujemy  oprócz doskonałej jakości produktów biżuteryjnych wykonanych zarówno ze złota, jak i srebra również szereg innych korzyści wynikających ze współpracy. Jakich? Będziesz mógł korzystać z bazy zdjęć produktów. Co z pewnością usprawni, chociażby wystawianie produktów w sklepie internetowym. Dodatkową korzyścią z pewnością będzie również darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 2000 zł.

Zapraszamy do nawiązania współpracy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Wzbogać swoją ofertę produktami biżuteryjnymi najwyższej klasy.