O firmie

Hurtownia jubilerska online Dachowski - oferta

Firma F.H.U DACHOWSKI DARIUSZ DACHOWSKI od 25 lat zajmuje się hurtową sprzedażą biżuterii srebrnej oraz złotej. Zaopatrują się u nas największe sklepy jubilerskie z całej Polski. Mamy stałych klientów również poza granicami kraju - m.in. w Niemczech. Jak możesz zamówić nasze produkty? 

  • Za pośrednictwem hurtowni jubilerskiej online - nasza oferta jest dostępna wyłącznie na zasadzie B2B. Nie obsługujemy klientów indywidualnych.
  • Umawiając spotkanie z naszym przedstawicielem handlowym w dowolnym miejscu w Polsce.

Poza sprzedażą hurtową, prowadzimy również sklep stacjonarny oraz internetowy. Dla naszych klientów realizujemy także naprawy, grawer biżuteryjny oraz sesje produktowe wyrobów jubilerskich. 


Co warto wiedzieć o współpracy z naszą hurtownią jubilerską online?

  • Przyjmujemy złom złota w formie częściowego rozliczenia za złożone zamówienie.

  • Pokrywamy koszty wysyłki przy zamówieniach o wartości powyżej 2000zł.

  • Składając zamówienie za min. 500zł otrzymujesz dostęp do darmowej bazy zdjęć gratis

W ofercie znajduje się biżuteria złota oraz srebrna; okolicznościowa, męska, damska i dziecięca. Jest ona kierowana do osób związanych z branżą jubilerską (salony jubilerskie, sklepy prowadzące sprzedaż ozdób/biżuterii, firmy biżuteryjne, sklepy internetowe). Produkty przedstawione na stronie to niewielka część dostępnego asortymentu. W celu zapoznania się z całą ofertą, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu lub wiadomości e-mail. Potrzebne informacje znajdziesz w zakładce kontakt.

Sprzedaż detaliczna biżuterii srebrnej

Jesteś klientem indywidualnym? Zapraszamy do naszego sklepu jubilerskiego online. Tessoria to miejsce, gdzie znajdziesz biżuterie srebrną, złotą oraz stalową.