Hurtownia jubilerska Kraków

Czy prowadzisz sklep jubilerski lub ekskluzywny butik z ozdobami albo luksusowymi dodatkami? A może sprzedajesz biżuterię na Allegro lub w swoim sklepie internetowym? Nasza hurtownia biżuterii srebrnej i złotej oferuje sprzedaż produktów online lub na miejscu z dojazdem do klienta w Krakowie. Dostępne produkty to m.in. biżuteria dziecięcasrebrne bransoletki damskie czy łańcuszki męskie. Naszą ofertę kierujemy do klientów nie tylko z Polski, ale i z terenu całej Unii Europejskiej.

 

Co wyróżnia ofertę hurtowni jubilerskiej w Krakowie?

W ramach naszej oferty proponujemy Ci produkty wykonane ze złota oraz srebra: kolczyki, pierścionki, bransoletki, zawieszki, łańcuszki, naszyjniki, spinki oraz pozostałe elementy ozdobne. Wszystkie elementy biżuterii wyróżniają się trwałością, dlatego posłużą Twoim Klientom przez wiele lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oprócz biżuterii, nasi Klienci oczekują od nas wysokiej jakości obsługi. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy Ci również możliwość spotkania się z naszym przedstawicielem handlowym w Twoim sklepie jubilerskim lub w innym miejscu. Dzięki temu będziesz mógł zapoznać się z ofertą naszej hurtowni jubilerskiej w Krakowie osobiście. Zyskasz więcej czasu, który będziesz mógł wykorzystać na przygotowanie oferty w swoim punkcie sprzedaży.

 

Do kogo kierujemy ofertę srebra w Krakowie?

Udostępniamy możliwość kupienia produktów w cenach hurtowych jedynie zarejestrowanym użytkownikom, którzy związani są z branżą jubilerską. Należą do nich: sklepy jubilerskie, firmy biżuteryjne, sklepy internetowe oraz sklepy na Allegro. Część  dostępnych ozdób wykonanych ze złota i srebra znajduje się na na stronie hurtowni biżuterii, jednak oferta naszej hurtowni biżuterii srebrnej w Krakowie jest zdecydowanie szersza.

 

Kompleksowa obsługa klienta

Czy masz pytania dotyczące dostępnych produktów w naszej hurtowni biżuterii złotej w Krakowie? Masz wątpliwości lub coś jest dla Ciebie niejasne? Chętnie Ci doradzimy. Podpowiemy, które produkty będą w Twoim sklepie jubilerskim sprzedawały się najczęściej. Zależy nam na tym, abyś na każdym etapie współpracy z nami odczuwał satysfakcję. Dlatego w ramach naszej oferty proponujemy Ci również nasze wsparcie.

Chcemy Ci ułatwić sprzedaż naszych produktów, dlatego oddamy do Twojej dyspozycji darmową bazę zdjęć biżuterii. Na naszej stronie internetowej znajdziesz także poradniki, z których dowiesz się m.in. jak sprzedawać biżuterię w Internecie oraz czym są polskie cechy probiercze. Poznasz także rozmiary biżuterii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę biżuterii srebrnej w cenach hurtowych oraz biżuterii złotej.