Hurtownia jubilerska Gdynia

 

Na rynku jubilerskim działamy od ponad 25 lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć mnóstwo doświadczenia i nawiązać współpracę ze sprawdzonymi dostawcami, również z Włoch. Dzięki temu w swojej ofercie posiadamy m.in. biżuterię, która poszczycić się może perfekcyjnym wykończeniem oraz motywami zwierzęcymi i florystycznymi. Biżuteria włoska często kieruje się również wzorami geometrycznymi, dzięki temu i takich nie zabraknie w naszej ofercie. Szeroki asortyment oraz doskonała jakość produktów, które posiadają, oznakowanie odpowiednią cechą probierczą sprawia, że zaufały nam największe salony jubilerskie w Polsce. Jednak nie tylko. Współpracujemy również z firmami mieszczącymi się na terenie całej Unii Europejskiej, w tym np. w Niemczech.

Gdynia - wyroby biżuteryjne z Włoch i nie tylko

Hurtownia biżuterii Gdynia zaprasza Cię więc do dołączenia do grona zadowolonych partnerów biznesowych. Część oferty, którą mamy do zaoferowanie znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jednak w celu poznania całej gamy produktów, o które możesz poszerzyć portfolio swojego sklepu, należy umówić się na spotkanie z naszym handlowcem. Wybierz dogodny dla siebie termin i spotkaj się w celu poznania zarówno produktów, jak i szczegółów dotyczących współpracy. Dlaczego warto? Ponieważ oprócz doskonałej jakości produktów biżuteryjnych mamy również do zaoferowania szereg korzyści wynikających ze współpracy. Między innymi mamy Ci do zaoferowania dostęp do darmowej bazy zdjęć naszych produktów. Jest to szczególnie przydatne, kiedy prowadzisz sklep internetowy lub w sytuacji, gdy Twoja sprzedaż opiera się na takich platformach jak Allegro czy Amazon.

 

Złoto ceny hurtowe w Gdyni - w trosce o Twój biznes

Szeroka oferta oraz współpraca z wieloma jubilerami pozwala nam na zaoferowanie Ci najwyższej jakości produktów w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Wszystko po to, aby nawet najbardziej wymagający Klient mógł wybrać u Ciebie to, czego szuka i odejść zadowolony. Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie? Będą to między innymi pierścionki, naszyjniki, spinki do mankietów, breloczki do kluczy oraz medaliki. Przeglądając naszą ofertę, trafisz również na biżuterię okolicznościową i dziecięcą. Hurtownia biżuterii złotej Gdynia w swojej ofercie posiada również produkty z 58,5% zawartością czystego złota - próba złota 585. Jest to najbardziej popularna i najchętniej wybierana próba złota przez Klientów, ponieważ zachowuje równowagę pomiędzy stosunkowo wysoką zawartością szlachetnego kruszcu oraz dobrymi własnościami fizycznymi.

 

Hurtownia biżuterii srebrnej Gdynia - możesz na nas liczyć

Zależy nam na owocnej, długofalowej współpracy, która przyniesie obopólne korzyści. Dlatego właśnie oprócz doskonałej jakości produktów biżuteryjnych, których wzornictwo podąża za dzisiejszymi trendami, możesz spodziewać się również innych korzyści. Indywidualne podejście do współpracy sprawia, że z przyjemnością pomożemy Ci w doborze odpowiednich produktów do Twojego sklepu. Oferujemy Ci pełne wsparcie oraz doskonały kontakt. Umów się na spotkanie z naszym handlowcem i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.