Hurtownia jubilerska Warszawa

Jeśli jesteś przedsiębiorcą w branży jubilerskiej działającym na terenie miasta Warszawa, to z ogromną przyjemnością informujemy Cię, że mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Jaką? Prowadzimy sprzedaż wyrobów biżuteryjnych najwyższej jakości. Działamy na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie udało nam się znaleźć najlepszych dostawców, którzy oferują sprawdzone produkty. Wszystkie bowiem znajdujące się w naszej ofercie wyroby biżuteryjne posiadają oznaczenie odpowiednią cechą probierczą. Oznacza to, że decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że do produkcji biżuterii został wykorzystany szlachetny kruszec. Wizerunek kobiety w chuście jest symbolem srebra, z kolei głowa rycerza świadczy o tym, że masz do czynienia ze złotem. Hurtownia biżuterii Warszawa zapewnia Ci więc doskonałą jakość produktów nowoczesnych, klasycznych i modnych. Śledzimy bowiem na bieżąco rynek jubilerski, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co popularne jest w danym momencie. Część naszej oferty stanowią produkty pochodzące od włoskich jubilerów. Jest to charakterystyczna biżuteria, która nigdy nie wyjdzie z mody. Wyróżnia się ona wykorzystywanie motywów florystycznych i zwierzęcych oraz szerokim zastosowaniem figur geometrycznych. Zadaniem naszej szerokiej oferty jest przede wszystkim zaspokojenie potrzeb Twoich nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Hurtownia biżuterii złotej Warszawa - kompletne zaopatrzenie Twojego salonu

Jako hurtownia z wieloletnim stażem w branży jubilerskiej możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką gamą oferowanych produktów. Nie wszystkie znajdziesz jednak na naszej stronie internetowej. Aby zapoznać się z pełną ofertą, zachęcamy Cię do kontaktu z nami oraz do umówienia spotkania w dogodnym dla Ciebie terminie z naszym handlowcem. Na spotkaniu przekaże Ci on wszystkie niezbędne informacje dotyczące nawiązania współpracy oraz zapozna z całą ofertą. Przedstawi Ci również inne korzyści wynikające ze współpracy z nami. Jakie? Między innymi opowie o darmowej bazie zdjęć, do której będziesz mieć dostęp oraz o darmowej wysyłce dla zamówień powyżej 2000 zł. Hurtownia biżuterii srebrnej Warszawa oferuje szereg produktów, w tym np. zawieszki, pierścionki, łańcuszki męskie i damskie, naszyjniki, spinki do mankietów czy biżuterię dziecięcą i okolicznościową.

 

Hurtownia złota Warszawa - szeroki asortyment atutem Twojego salonu

Opinie naszych Klientów są dla nas ważne. Dlatego zawsze staramy się do każdej współpracy podejść w sposób indywidualny i profesjonalny. Zostając naszym partnerem biznesowym, możesz więc liczyć nie tylko na doskonałej jakości produkty biżuteryjne, ale również na pomoc w wyborze odpowiednich produktów dla Twojego punktu. Do kogo konkretnie skierowana jest nasza oferta? Zgłoś się do nas, jeśli prowadzisz tradycyjny sklep jubilerski lub sklep online działający w branży jubilerskiej. Nasza oferta skierowana jest również do Ciebie, jeśli Twoja sprzedaż opiera się na różnego rodzaju platformach, takich jak Allegro czy Amazon. Piękna i nowoczesna złota i srebrna biżuteria będzie idealnym dopełnieniem Twojego asortymentu w butiku zajmującym się sprzedażą ekskluzywnych produktów biżuteryjnych.